Konstrukce

arnitech.cz
Počet položek: 0 0,- CZK

Konstrukce

Konstrukce:

Se zabývá konstrukční činnosti spojenou s přepravní technikou. Zajišťuje výkresovou dokumentací od jednoduché stůdie a posouzení možnosti výroby a uvedení do provozu, přes dodání výkresové a výrobní dokumentace, až po dodání dokumentace včetně kusovníku, cenového návrhu a určení dodavatelů a kooperantů.

Zabýváme se také přestavbou automobilů na jednoúčelové vozidla sloužící k předem určeným úkolům např. pojízdné servisní vozidla, monitorovací vozidla pro ozbrojené složky chránící určené prostory, vozidla pro zásahové jednotky aj.

Samostatnou kapitolou je konstrukce a případná výroba OFF-ROAD přepravní techniky od podvozků přívěsů pro nejtěžší použití až po návrhy a technické řešení OFF-ROAD nástaveb nákladních / expedičních vozů.

Pro zákazníky, kteří si chtějí postavit vozidlo vlastními prostředky dodáváme sady výkresů, zohledňující jednoduchost výroby svépomocí, včetně návodu jek postupovat dle platné legislativy při režimu povolování individuelní stavby vozidla.

Pro firmy i jednotlivé uživatele zajišťujeme legislativní činnost ať již při přihlašování dovozu vozidel ze zahraničí tak i při individuelní stavbě vozidla podle zákona č. 56/2001 Sb a vyhláška č. 341/2002 Sb. 


Výkresy a dokumentace:

Dodáváme konstrukční výkresy pro individuelní stavbu vozidla:

- rozebiratelný přepravník jednoho motocyklu (lze přepravit, v rozebraném stavu, v kufru běžného vozidla)

- přepravník jednoho až tří motocyklů

- přepravník vodního skůtru

- přepravník sněžného skůtru

Sada dokumentace obsahuje:

- výrobní výkresy, sestavy, podsestavy, díly

- kusovník dílu s určením dílu a adresami dodavatelů základních komponentů

- povolení MD ČR nutná k legislativní procedůře

Výroba ARNItech - konstrukce

Vlastní výroba dílů, komponentů a celků,  viz KONSTRUKCE ....

Váš dotaz

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
Copyright © www.arnitech.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.arnitech.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace