Armádní přívěsy

Přívěs, armádní přívěs, pro dostvbu, valník, skříň.

arnitech.cz
Počet položek: 0 0,- CZK

Armádní přívěsy

Armádní přívěsy se vyznačují vysou odolností proti poškození a vysokou průchodivostí v terénu.Přívěsy jsou navrhovány tak aby co nejméně snížily průchodivost spoupravy terénem.

Podvozky pro dostavbu - přívěsů slouží pro dostavbu na přívěsy specielního určení. Tyto podvozky jsou určeny pro nesení nástaveb typu elektrocentrála, mobilní svářecí staniviště, mobilní úpravny vody aj. Ložná plocha je uzpůsobena pro možnou rychlou montáž a demontáž nástavby. Tato úprava výrazně zvyšuje kvalitu údržby případně možnost použití jednoho podvozku pro něklik nástaveb.

Valníkové přívěsy - jsou vyráběny jako univerzální valníky do celkové hmotnosti 3500kg, nebo jsou přímo vyráběny za určený typy vozidel. Výhodou těchto přívěsů je přizpůsobení hmotnosti a rozměrů přívěsu tažnému vozidlu.

Skříňové přívěsy - jsou opatřeny prachotěsnou skříní, případně izothermickou skříní pro přepravupotravin s vlastním chladícím/mrazícím agregátem.

PM 35MiU
PM 35MiU EC
PM 35MiU NANUK
PM 35Mi MON A
PM 35Mi MON D
PM 25Mi MON D.1
PM 075Mi CT
PM 075Mi CT.1
PM 35Mi LMV
PM 35Mi LMV.1
PM 20Mi CH
PM 18Mi CH
PM Mi13 VP
Kontrolní bod VP
PM 075MI VP
PM 35Mi SC
PM 80Mi B
PM 80Mi B.1
AUVERLAND
PM 20Mi AUV + PM 13Mi AUV
PM 45Mi NANUK
PM 075Mi VP.2
PM 075Mi X
Copyright © www.arnitech.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.arnitech.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace